Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Rachelės vynuogyno rekolekcijos

RACHELĖS VYNUOGYNAS

 

„Rachelės vynuogyno“ rekolekcijos - tai terapinė dviejų su puse dienų grupė žmonėms, kurie po aborto ar persileidimo išgyvena emocinį ar dvasinį skausmą. Tai galimybė atsitraukti nuo kasdienių įsipareigojimų, susitelkti ties savimi, savo išgyvenimais, iškelti ir pripažinti užgniaužtus pykčio, gėdos, kaltės, gedulo ir kitus jausmus. Taip prasideda psichologinės ir dvasinės traumos gydymas. Programa sukurta taip, kad dalyviams padėtų kuo giliau išgyventi Dievo meilę ir gailestingumą.

Rekolekcijas veda giliai dalyvių poreikius suprantantys ir gerai pasiruošę savanoriai, kurie jau yra dalyvavę šioje programoje. Daugelis vedėjų patys yra išgyvenę aborto patirtį.

Aborto metu žuvusių vaikelių tėvai, motinos, seneliai, broliai bei seserys, taip pat asmenys, kurie buvo vienu ar kitu būdu prisidėję prie aborto, ateina į „Rachelės“ rekolekcijas ieškodami ramybės ir vidinio išgydymo. Tai saugi erdvė atverti savo širdį ir būti visiškai priimtam, apkabintam. Rekolekcijos padeda dalyviams atrasti ramybę bei perkeisti praeities skausmą į viltį ir meilę.


„Rachelės vynuogyno“ rekolekcijos vyksta daugelyje pasaulio šalių. Nuo 2012m. jos pradėtos organizuoti ir Lietuvoje.

 

Artimiausios Rachelės rekolekcijos vyks Vilniuje, 2019 m.gegužės 24 - 26 dienomis.

 

Užsiregistruoti galite el.paštu: racheles.vynuogynas@gmail.com arba paskambinę tel. 8 600 53707 (registruojantis Vilniuje), 8 675 75372, 8 686 96455 (registruojantis Kaune).

 

Rachelės vynuogyno rekolekcijų dalyvių atsiliepimai

MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI