Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Vaizdo įrašai


"Vaikui nereikia daiktų. Jam nereikia namų specialių ar dar kažkokių dalykų. Vaikui reikia tavęs”, sako radijo laidų vedėjas Timūras Augucevičius. Ir priduria, - viskas, ko jam reikia, tai dėmesys ir meilė.

Daugiau
 

„Nes nepamirškim, kad kai jau laukiesi, keičiasi tiek psichologija, tiek fizinė būklė ir tai turi įtakos sprendimams, kurie gali būti esminiai gyvenime ir dėl kurių vėliau gali labai gailėtis“ , įsitikinusi baleto šokėja Kristina Tarasevičiūtė, kuri prisipažįsta, kad žinia apie nėštumą jai būtų tikras šokas. "Juk tai yra gyvybė", sako ji.

Daugiau
 


"Aš suprantu, kad žmonės labai skirtingi. Kad kiekvienas turime teisę rinktis ir priimti sprendimus. Bet aš už mąstančius žmones, kurie nieko nedaro skubotai ir impulsyviai", sako Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. Ir priduria, - kad kartais verta tiesiog išsimiegoti vieną naktį, nes tai, kas vieną dieną atrodė labai juoda, kitą dieną gali būti labai šviesu. Nes tai yra stebuklas.
Daugiau
 

"Motinystei pasiruošti neįmanoma. Bet... Moterimi būti (net ir netikėtoje situacijoje) labai gera", sako garsi šalies atlikėja Justė Arlauskaitė-JAZZU. Ir priduria: "Juk meilę užkariausim, pinigų uždirbsim, o laimę - pasigimdysim".

Daugiau
 
MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI