Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Moterų istorijos


Baimė užklupo dėl minčių apie mano pačios sveikatą, ar užteks man jėgų, ar buvęs gydymas nepakenks vaisiaus sveikatai, ar tikrai tai yra geras laikas, juk baiginėju studijas ir neturiu darbo? 

Daugiau
 

Nėštumo testas buvo teigiamas. Po šios žinios lėkiau pas draugę, kuri išgyveno neplanuotuko pasibeldimą. Ji man pasakė "tokie žmonės kaip aš ir tu, nesusitaikytume su abortu". 

Daugiau
 

Parašiau šį laišką, nes jaučiau, kad atėjo laikas ir man pasidalinti savo patirtimi, tiesa, nėra tame džiaugsmo, ašaros rieda, niekada jo nepamiršiu ir niekam nelinkiu to paties patirti, o patyrus -  atsitiesti, atleisti sau ir gyventi.

Daugiau
 

Tiesiog žiūrėjau į savo pirmąją dukrą ir supratau, kad jei reikėtų atsukti laiką atgal, aš galėčiau vėl viską pakartoti, kad tik ją turėčiau. Dėl antrojo vaikelio taip pat pasiryžau išbandymams. Tai buvo pats geriausias kada nors gyvenime priimtas sprendimas.

Daugiau
 
Ačiū

Laba diena, 

Tik noriu padėkoti, kad esate ir pasakyti, kad nuoširdžiai darote tą, kas prasminga ir labai reikalinga. Net kažkiek pavydžiu tokios didelės prasmės Jūsų darbe. Skambinau Jums, buvau rūpestingai, jautriai sutikta tiek Jūsų, tiek man gelbėjusios psichologės Vaidos. Tas nuoširdumas liks amžiams prisimenamas. Ir tai, kad iš viso egzistuoja tokia pagalba. 
Jei kada pavargsite, prisiminkite, kad gal ne visi pasako, bet daug kas yra Jums labai dėkingi.
 
Kristina
 

Supratau tik tiek, kad tas taip ir negimęs vaikas – vaikas. Ir aš jo mama. Trijų vaikų mama. Kurių kiekvienas kartu su manimi iki mano gyvenimo galo.

Daugiau
 

Jaučiausi be galo dėkinga mamai, nepaisant visų sunkumų, suteikusiai man galimybę gimti ir gyventi! Jaučiausi dėkinga, kad buvau pradėta būtent šios moters įsčiose, kuri, daugeliui atrodžiusioje beviltiškoje padėtyje, turėjo tiek ryžto atsilaikyti artimųjų ir visuomenės spaudimui. Jaučiausi dėkinga, kad gyvenu!

Daugiau
 

Būtume priėmę kad ir kas mūsų laukė.

Daugiau
 

Aš prisimenu, kad pamačiusi ją raudojau. Prisiminiau tos merginos klinikoje žodžius: „Kai pamatysite savo mažylio veiduką, džiaugsitės, kad šiandien išėjote iš čia“.  Ji buvo teisi. 

Daugiau
 

Žvaigždutės užgimimas

Mano vardas Silvija, o mano mažo angeliuko Stella :) mums greitai bus pusę metukų. Labai ją myliu :). Pradžioje nėštumo buvo mintis ir apie abortą,bet

Daugiau
 

Sveiki,

2014 metų pradžioje, kovo menesį buvau jūsų konsultacijoje klinikoje "Sveika pradžia". Nepamenu mane konsultavusios darbuotojos vardo ir pavardės... bet esu jai labai dėkinga.

Daugiau
 

Esu moteris, auginanti dvi mergaites. Vienai dvylika metų, o kitai metukai ir keturi mėnesiai. Vieną saulėtą dieną ruošiausi į šventę, norėjau labai gražiai atrodyti, tuo metu laukiau mėnesinių. Buvau visiškai rami, nes naudojau kontracepciją.

Daugiau
 

2010-ųjų vasara. Ispanija. Aš - laiminga, gyvenu su mylimu draugu. Mes puikiai sutariame. Išmokau ispanų kalbą ir ką tik susiradau darbą. Kokia graži iliuzija, nors tada atrodė nuostabi realybė. Praėjus mėnesiui po įsidarbinimo, aš sužinojau, kad laukiuosi. Mano brangiausiasis ir taip mylimas draugas supanikavo.

Daugiau
 

Kai su vyru susilaukėme pirmo sūnaus, buvome abu labai jauni, bet tuomet buvome stipresni, nei tuomet, kai sužinoję, jog laukiamės antro vaikelio. Sūnui tebuvo tik 7mėn.. vyras puolė į įsteriją, kaip mes auginsim 2 vaikus, kai dar neturime savo namų, kad dar turime luktelėti, kad per anksti...

Daugiau
 

Norėčiau ir aš papasakoti savo istoriją. Pastojau prieš pusę metų ir pasidariau abortą. Su draugu buvom apie 2 metus, bent aš jį mylėjau, bet kai sužinojau, kad esu nėščia, jis iškart pasakė: abortas. Pareiškė, kad jei nepasidarysiu, paliks ir nenorės daugiau nei manęs matyt, nei vaiko.

Daugiau
 

Buvo 2009m. vasara, kai sužinojau esanti nėščia. Turėjau draugą, su kuriuo kartu dar buvom neilgai, bet atsitiko taip, kad pastojau. Aptemo protas. Net minties nebuvo, kad vaikelį reiktų pasilikti, pirma mintis - abortas. Aišku, draugui pasakiau, kad laukiuosi ir kad darysiu abortą. Jis neprieštaravo. Tiksliau, nieko nesakė, nereiškė savo nuomonės.

 

Daugiau
 

Sveiki, nuostabios svetainės kūrėjai, savo istoriją norėčiau pradėti pirmiausia padėka už tokią gerą idėją ją sukurt ir už problemų analizavimą.

Noriu pasidalinti savo liūdna istorija. Pati užaugau vaikų namuose, kur seksualinio švietimo tais 80- tais metais kaip ir nebuvo. Nebuvo netgi puoselėjama ar kalbama, kad žmogaus gyvybė yra vertybė, kad mes, mergaitės, save turėtume saugoti. Mes patys buvom tik statistiniai vienetai.

Daugiau
 

Gyvenau mažame miestelyje. Buvau, atrodė, tvirtai nusistačiusi prieš abortus, bet pačiai aptemo protas, kai turėjo gimti trečias vaikas, ir negavau paramos, o tik priešiškumą. Kai paramos nebuvo, kilo net tokių minčių - kas bus su kitais mano vaikais, jei numirčiau gimdydama, kaip bus su darbu - nes aš šitiek įsipareigojusi. Ir kad būtų bent vienas žmogus pasakęs – atsipeikėk - ką tu darai, aš pagelbėsiu tau, jei

Daugiau
 

Sakoma, jog vyrą galima pažinti iš trijų dalykų: jo piniginės, jo pykčio ir tada, kai išgeria. Aš dar pridėčiau, jog tikrasis vyro charakteris atsiskleidžia, kai moteris nuo jo pastoja.Tada prasideda didysis egzaminas ir tolimesnių santykių išbandymas. Man šis išbandymas prasidėjo, kai suvokiau, jog laukiuosi ir tai paskelbiau savo tuometiniam partneriui.

Daugiau
 

Pirmas sūnus man buvo neplanuotas, bet gimdžiau ir esu laiminga. Kai pirmajam buvo metukai ir pora mėnesėlių, vėl pastojau, vėl neplanuotai. Mano viduje buvo daug sumaišties... Ir su draugu nebuvo viskas gerai... Jis vaiko norėjo, aš ne...

Daugiau
 

Kartą žaisdama su anūku pagalvojau, Dieve, koks būtų siaubas, jeigu tuomet būčiau paklausius „patarimų” arba išsigandus. Šių gyvenimo džiaugsmų, už kuriuos didesnių TIKRAI nėra, galėjo ir nebūti. O „patarėjų“ ir „patarimų“ tikrai buvo nemažai. Tapau nėščia dar neištekėjusi, taigi, galima sakyti, kad tai buvo nelauktas nėštumas.

 

Daugiau
 

...prieš 23 metus mano mama pirmą kartą pasimylėjusi pastojo. Ar galėtumėt bent pagalvoti, kas gali būti baisiau? Tai va, tai buvo išprievartavimas... Tais laikais, na, manyčiau, kad ir šiais, tai būtų nuoroda į abortą... Ji tuo keliu ir nuėjo... Pasirinko abortą. Jau gulėdama kėdėje, kai ginekologas norėjo nutraukti nėštumą ( tais laikais abortą darydavo be narkozės), ji persigalvojo. Ji lėkė koridoriais, o gydytojai bėgo paskui ją ir įkalbinėjo sugrįžti... Bet mano mamytė mane pasiliko!!!!!! Aš GIMIAU!!!! Gimiau, NEPAISANT NIEKO!!!! Kas, kaip ne aš, turėjo mirti dar mamos įsčiose? Skaitydama forumus, vis labiau įsitikinu, jog tokiems, kaip aš, yra lemta mirti dar negimus. Žinoma! Kokie vaikai gali gimti nuo prievartautojo? Kaip galės gyventi moteris, žiūrėdama į vaiką, kuris visą gyvenimą jai primins tą siaubą??? NUŽUDYTI!!!!

Daugiau
 

Sveiki,

Savo istorija dalinuosi su visais, tikiuosi, kad ji padės apsispręsti dėl lemtingo žingsnio daugiau moterų.

Poryt valstybiniai egzaminai, o šiandien tokia graži šilta balandžio diena. Būtų smagu nulėkt prie jūros, pasivaikščioti pajūriu, bet tie egzaminai ... Vis dėlto nusprendžiu, kad reikia pailsėt ir už keliolikos minučių mes su vaikinu (dabar jau mano vyru) jau vaikštinėjam nuostabiu pajūriu...

Daugiau
 

Devintajame dešimtmetyje šią moterį vadino sekso simboliu. Į sceną ji užlipo vos septyniolikos. Ir iškart tapo lietuviškos popscenos žvaigžde. Tačiau jos karjerą lydėjo skandalai, kurių užtektų kelioms Holivudo žvaigždėms: netikę vyrai, neįvykę koncertai, provokuojančiai atrodantys drabužiai. Tokia buvo Džordana Butkutė. Tačiau pirmadienio vakarą per „Lietuvos ryto“ televizijos laidą „Kitaip. Su Nomeda“ dainininkė gerbėjams atsiskleidė visai kitokia.

Daugiau
 

29 metų kaunietė Aistė Ruzgienė savo gyvenimo džiaugsmu ir didžiausiu turtu vadina du vaikus – 8 metų Rusnę ir 9 mėnesių Timotiejų. Nė vieno iš jų šiame pasaulyje galėtų nebūti, jei ne Aistės užsispyrimas ir drąsa. Svajonės turėti didelę šeimą moteris neatsisakė net tada, kai laukdamasi pirmagimio išgirdo žiaurią diagnozę – kraujo vėžys.

Daugiau
 
MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI