Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Džiaugiuosi, kad nepadariau tokios kvailos klaidos

Pirmas sūnus man buvo neplanuotas, bet gimdžiau ir esu laiminga. Kai pirmajam buvo metukai ir pora mėnesėlių, vėl pastojau, vėl neplanuotai.

Mano viduje buvo daug sumaišties... Ir su draugu nebuvo viskas gerai... Jis vaiko norėjo, aš ne... kadangi žinojau, kad turėsiu juo rūpintis viena, iš jo pagalbos nėra daug. Buvau nusprendusi išsiskirti. Todėl nusprendžiau pasidaryti abortą , bet dvejojau iki pat 12 -kos savaičių. Vieni mane įtikinėjo, kad pasilikčiau, kai kurie sakė, kad bus sunku su dviem vaikais. Ką aš darysiu...tad geriau abortas.Tačiau, kai atsiguliau į ligoninę abortui, verkiau... Vieną minutę norėjau aborto, kitą minutę neleido vidus... Labai klaikiai jaučiausi... Tačiau visgi aborto pasidaryti neišdrįsau.

Dabar turiu nuostabų keturių mėnesių mažylį, nors su draugu ir nėra viskas idealu. Džiaugiuosi, kad nepadariau tokios kvailos klaidos. Net nenoriu pagalvoti, kad norėjau tai padaryti. Dabar net nenoriu prisiminti, kad mąsčiau taip niekingai pasielgti. Ačiū Dievui, kad neiškrėčiau tokio tragiško poelgio.

Neišdrįsau nužudyti savo vaikelio, nors buvau sumišusi, bet juk tai - mano kūnas, mano pačios mažiukas... Kad ir kaip būtų sunku, visada yra išeitis. Vis galvojau, kas, jei nužudysiu vaikutį, o mane Dievas kaip nors kitaip nubaus, nes pirmąjį sūnų labai myliu... Kaip galima bus gyventi?...

Moterys, merginos – čia juk Jūsų kūnas, Jūsų vaikiukai. Gal vieną dieną jie jums bus viskas, ką turite... Nedarykit klaidos, dėl kurios visą gyvenimą negalėsit ramiai gyventi.

Esu laiminga, turėdama du gražius lėliukus.

Aistė

 

Laiškų kalba netaisyta.

 

MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI