Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Didysis egzaminas

Sakoma, jog vyrą galima pažinti iš trijų dalykų: jo piniginės, jo pykčio ir tada, kai išgeria. Aš dar pridėčiau, jog tikrasis vyro charakteris atsiskleidžia, kai moteris nuo jo pastoja. Tada prasideda didysis egzaminas ir tolimesnių santykių išbandymas. Man šis išbandymas prasidėjo, kai suvokiau, jog laukiuosi ir tai paskelbiau savo tuometiniam partneriui. Iš mylinčio ir rūpestingo vyro, mano dideliam siaubui, jis virto negailestingu ir į jokius kompromisus nelinkusiu vyru. Jo reakcija buvo žiauri. Abortas be jokių kalbų!! Liepė man susirasti geriausią kliniką, nesvarbu, kiek tai kainuotų. Tada aš supratau, kad šito vyro nė velnio aš nepažinojau. Supratau, kad aš likau viena. Jis nė pagalvoti nenorėjo apie naują gyvybę. Tas vyras, kuriuo aš pasitikėjau ir mylėjau, pasikeitė kardinaliai. Nebeatsakinėjo į mano žinutes, vengė manęs kaip įmanydamas, aš jam nustojau egzistavusi. Likau su savo skausmu ir augančia gyvybe. Nerašysiu, kiek daug man teko ištverti, kaip sunku buvo visą nėštumą būti vienai. Nesulaukti jokios paramos ir palaikymo. Kaip sunku buvo žiūrėti į kitus vyrus besirūpinančius savo moterimis ir glostančiomis didėjantį jų pilvą.

Visa tai jau praeitis. Ačiū Dievui, kad Jis išgirdo mano maldas ir padovanojo man gražiausią sūnelį ,kokio aš taip ilgai laukiau. Džiaugiuosi, kad jį turiu ir nesigailiu nieko, ką teko iškęsti. Manau, kad abortas tikrai nėra išeitis. Aš nebijojau likti viena, nebijojau, jog teks patirti ir finansinių sunkumų. Visa tai niekai. Tikiu, jog nėra nė vienos moters, kuri džiūgautų, pasidariusi abortą.

Maniau, jog niekada daugiau neatleisiu ir nebendrausiu su savo vaiko tėvu, bet aš jam atleidau, o jis, pasirodo, mane gerbė, jog atsilaikiau prieš jo spaudimą. Šiuo metu mes bendraujame ir, tikiuosi, taip bus ir ateityje. Linkiu visoms būti stiprioms apsisprendimo akimirką. Mes, moterys, esame gyvybės nešėjos, tai yra tai, kas mums duota iš aukščiau, ir todėl tos, kurios nusprendžia atsikratyti gyvybės, yra pasmerktos dvasinėms kančioms visą likusį savo gyvenimą.

Jūratė

 

Laiškų kalba netaisyta.

 

MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI