Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Kimberly Henderson pasakoja savo jauniausios dukros gimimo istoriją, kuri ją išgarsino

Prieš dvejus metus tą pačią dieną aš sėdėjau klinikoje laukdama aborto ir galvodama, kad be Vaidos man bus geriau. Žmonės paprastai prisimena gimtadienių ir sukaktuvių datas, o mano galvoje įstrigo ir ta diena. Žemiau – tai, ką rašiau dieną:

„Šiandien buvau klinikoje, kurioje atliekami abortai. Man apsisuko galva! Mano vaikinas buvo man neištikimas, turiu mažus vaikus. Ką žmonės apie mane pagalvojo? Aš kartojau sau: „Aš – viena, turiu tai padaryti“.

Sėdėdama ten vos galėjau kažką matyti – akys buvo pilnos ašarų. Žmonės aplinkui kažką kramsnojo, juokėsi, susirašinėjo. Aš slėpiau veidą, skruostais bėgo ašaros. Pati sau vardinau priežastis, kuriomis netikėjau. Juk saugojausi, to negali būti!

Širdyje buvo labai sunku. Atrodė, turėjau priimti siaubingą sprendimą – ir Dievas siuntė man ženklus, kad nereikia to daryti: pabudau ryte ir pamačiau, kad dukra susirgo – teko ieškoti auklės; pakeliui pasiklydau, mašina neužsivedė. Pavėlavau, tačiau mane priėmė. 

Meldžiau Dievo suteikti man jėgų išeiti. Klinikos darbuotoja  pakvietė mane. Paskutinė galimybė. Iš piniginės traukiau vairuotojo pažymėjimą, tačiau iškrito vizitinė kortelė (ją ant stalo paliko pora, kurią aptarnavau šeštadienio vakarą). Ant jos buvo bažnyčios pavadinimas, o kitoje pusėje – citata iš Biblijos:

„Nebijok, nes Aš esu su tavimi; nepasiduok baimei, nes Aš esu tavo Dievas. Aš sustiprinsiu tave ir padėsiu tau, Aš palaikysiu tave savo teisumo dešine“ (Isajus 41:10).

Supratau, kad pats Dievas kalba su manimi.

Du mano geriausi draugai paskambino ir pasakė pačius svarbiausius tą akimirką žodžius: „Aš būsiu su tavimi... Jeigu Dievas davė tau tokią dovaną, reiškia, tam yra priežasčių“.

Aš pasakiau klinikos darbuotojai, kad aš persigalvojau. Išeinant, mane užkalbino mergina, kažin ar vyresnė nei devyniolikos: „Darysitės?“. Pasakiau, kad negaliu. Ji tarė: „Norėčiau būti drąsi, kaip jūs...“. Pasakiau jai, kad ji irgi drąsi, ir taip pat gali išeiti. O ji pasakė, kad turi rimtų problemų ir pridūrė: „Kai pamatysite savo mažylio veiduką, džiaugsitės, kad šiandien išėjote iš čia“. 

Kai aš apsiašarojusi išėjau iš klinikos, jaučiausi taip lyg akmuo nuo širdies būtų nusiritęs. Kokios bebūtų problemos, Dievas nedaro klaidų ir Jis – jūsų pusėje.“

Visų pirma prisimenu tą jėgos ir pasitikėjimo bangą, kuri mane užliejo tą dieną. Nei kaltės. Nei gėdos. Prisimenu, kaip jaučiau visa tai... Ir iki šiol tai turi didelę reikšmę.

Dukrytę pavadinau Vaida Everli, tai reiškia „gražus gyvenimas“. Ir iš tiesų ji – gražus gyvenimas.

Po sudėtingo nėštumo, kuomet atrodė, kad neištversiu... 2013 metų rugsėjo 12 dieną pasaulį išvydo Vaida Everli, ir tą akimirką šalia buvo du geriausi mano draugai.

Aš prisimenu, kad pamačiusi ją raudojau. Prisiminiau tos merginos klinikoje žodžius: „Kai pamatysite savo mažylio veiduką, džiaugsitės, kad šiandien išėjote iš čia“.  Ji buvo teisi.

2,810 kg tobulumo ir nusispjauti, kokį fizinį ir emocinį skausmą išgyvenau prieš jai ateinant. Ji man atnešė tiek džiaugsmo, net neturiu žodžių aprašyti. Jeigu už lango prasidėtų karas – nepastebėčiau. Esu pernelyg įsimylėjusi.

Dabar mano mažylė sveria 8 kg. Pilna gyvenimo. Kupina energijos. Mėgsta juoktis. Mėgsta šypsotis.

Ir pabaigai: ji – būtent ta graži maža mergaitė, kuriai aš dainavau virtuvėje. Šis trumpas vaizdo klipas palietė milijonus širdžių visame pasaulyje. Jeigu dainuojame virtuvėje, vadinasi, greitai mūsų gyvenimas pasikeis į gera. Tam mano dukrytė ir atkeliavo.

Esu tokia laiminga!

***

Kimberly Henderson istorija kažkuo primena pasaką apie Pelenę. Visai neseniai niekas nežinojo apie 26-erių vienišąją mamą iš Pietų Karolinos. Dabar muzikinės korporacijos pasirašo su ja sutartis, apie ją rašo žurnaluose ir rodo per televiziją. O viskas prasidėjo nuo mėgėjiško vaizdo klipo, įrašyto virtuvėje.

https://www.youtube.com/watch?v=e6JdzDyDCB4

 

Šaltinis: http://neinvalid.ru/dva-goda-nazad-v-etot-den-ya-sidela-u-dverey-abortariya/#ixzz3Uqkm0f2g

MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI