Tel.: 8 603 57726, 8 603 57912
E. p.: neplanuotasnestumas@gmail.com
www.aukok.lt
PAREMKITE MUS
2% parama

Yra ir kitokių vyrų

Rašo Jums  Aurimas.

Labai noriu pasakyti moterims, kad yra ir kitokių vyrų. Ne tik tokių, kurie slepiasi krūmuose, sužinoję apie netikėtą žmonos ar draugės nėštumą. Kad jos neprarastų vilties tokius sutikti. Nieko gero iš to aborto. Jis yra ne problemų pabaiga, bet didesnių problemų pradžia. Prieš porą metų skaičiau viename portale straipsnį, kuris vadinosi maždaug taip: „Kaip jaučiasi vyras, kai moteris eina darytis abortą“. Psichologas aiškino, kad vyrai į neplanuotą nėštumą reaguoja tik kaip į eilinę problemą, kurią reikia konkrečiai spręst, t.y., užmokėti už abortą. Tai jiems beveik garbės reikalas. Kitokios atsakomybės jie neprisiima. Juos nervuoja moterų baimės ir nerimas dėl nėštumo, jiems labai sunku suprasti jų išgyvenimus. Apeliavimas į sąžinę juos varo į kampą ir norisi bėgt nuo to, todėl dažniausiai dėl to sugriūna santykiai ir t.t. ir t. t.

Kokį komentarą atsiuntė vienas vyras - buvo beveik mano atvejis! Mano ilgametė draugė pastojo. Aš labai džiaugiausi. Galvojau, gal pagaliau apsispręs tekėti. Bet ji pareiškė, kad manęs nebemyli, todėl mano vaiko jai nereikia ir ji pasidarys abortą. Prašiau to nedaryti. Sakiau: pagimdyk ir atiduok man, aš užauginsiu, aš jo tėvas. Nei ji, nei gydytojai manęs neklausė, aš buvau NIEKAS! Tai dabar nieko ir neturiu.

Siunčiu to vyro komentarą:
 „Iš savo kančios patirties iki šiol atsimenu, kai mano „buvusioji“ užsispyrė darytis abortą. Klausiate, kaip jaučiausi? Taip, kaip kad veda žudyti tavo vaiką. Tas jausmas išlieka jau…20 metų. Apie kokią čia dar „demokratiją“ galima šnekėti Lietuvoje, jeigu įstatymai leidžia apsispręsti tik vienai „motinai“?! NEUŽILGO PASIRODĖ IR ABORTO REZULTATAI: su abortu buvo palaidota mano šeimos laimė...atsirado barniai, kurie išsisprendė skyrybomis...vyriausias vaikas buvo atsidūręs psichiatrinėje ligoninėje...Kai jau žinau to skausmą ir praėjau to viso pragarą, GALĖČIAU SAVO GYVYBĘ ATIDUOTI UŽ BET KURĮ TĄ ABORTU NUŽUDYTĄ KŪDIKĮ! Žinokite nagi skauda. Buvo sutraiškytos man avarijoje kojos ir rankos tarp mašinų...taip neskaudėjo...kaip TADA, PO MANO KŪDIKIO NUŽUDYMO ABORTU!!! “. Tėvas.

Laiškų kalba netaisyta

MŪSŲ RĖMĖJAI IR PARTNERIAI