Tikėjau jumis ir žinojau, kad nuo to pirmo skambučio aš ne viena

Tikėjau jumis ir žinojau, kad nuo to pirmo skambučio aš ne viena

Laba diena, noriu su Jumis pasidžiaugti ir padėkoti Jums, kad padėjote man sunkiu laikotarbiu, už palaikymą, supratimą. Begalinis Ačiū už šį nuostabų turtą, kuri galiu laikyti savo glėbyje. Trūksta žodžių, kokia esu laiminga, dėkinga.
Aš su savo tos dienos būsena tikrai būčiau pasielgus kitaip, bet pokalbis su viena iš jūsų moterim suteikė man stiprybės, pasitikėjimo, tikėjau jumis ir žinojau, kad nuo to pirmo skambučio aš ne viena.
Ačiū kad esate. Jeigu kada reikėtų papasakoti savo istoriją, visada sutiksiu, nes aš pati apie jus sužinojau moterų, kurios pasakojo savo istorijas, dėka. Reikia kuo daugiau kalbėti apie tokias istorijas, kad kuo daugiau angeliukų išvystų šį pasaulį, kad kuo daugiau mamų džiaugtųsi kaip džiaugiuosi aš. Sesė, draugė man tada sakė padėsime kuo galėsime, bet aš jomis netikėjau, nes nebuvo konkretumo, o jumis iš karto patikėjau, nes kiek man kilo klausimų, į visus turėjot atsakymą, kiek baimių – visas jas argumentuotai paneigdavot ir neliko priežasčių, dėl kurių galėjau netikėti jumis.