Komanda

Mūsų komanda

Krizinio nėštumo centro komandą sudaro 6 nuolatiniai darbuotojai ir daugiau nei 60 savanorių visoje Lietuvoje.

Zita Tomilinienė

Vadovė

Koordinuoja visos komandos bei centro veiklą, bendrauja su žiniasklaidos atstovais, Centro įkūrimo iniciatorė, viena iš jo steigėjų.

Simona Nevierienė

Projektų koordinatorė

Atsakinga už projektų bei ataskaitų rašymą, jų vykdymą, įvairias viešinimo veiklas bei jų priemones, bendrauja su  rėmėjais, partneriais.

Rūta Trumpickienė

Konsultantė

Tai pirmasis žmogus su kuriuo turėsite kontaktą, jei kreipsitės pagalbos į centrą: Rūta atsiliepia į telefoninius skambučius, atsako elektroninius laiškus ir esant poreikiui nukreipia tolimesnei specialistų pagalbai.

Jūratė Gritėnienė

Konsultantė Kaune

Jūratė konsultuoja bei padeda moterims ir šeimoms Kaune. Esant reikalingai specialistų pagalbai, nukreipia pas juos. Taip pat koordinuoja Kauno savanorių veiklą.

Rūta Julija Klovaitė

Psichologė

Jus konsultuos, prireikus giliau pažvelgti į savo išgyvenimus, baimes, nerimą, padės Jums atrasti stiprybes ir galimybes pačiame savyje ar artimiausioje aplinkoje. Rūta taip pat veda savipagalbos grupes moterims.

Vilma Ragauskienė

Konsultantė

Konsultuoja bei palydi moteris krizinio nėštumo metu, padeda joms pasiruošti gimdymui bei vaikelio auginimui.

Mūsų savanoriai

Justina

Konsultantė

Prisidedu savanoriaudama Krizinio nėštumo centre, nes man atrodo, kad nėštumas, ir su tuo susiję klausimai, sunkumai (vaikelio netektis, persileidimas, abortas, negalėjimas susilaukti vaikų, nėštumas ir pan.), rūpesčiai ir džiaugsmai yra vieni svarbiausių įvykių  moters ir vyro gyvenime, ir norisi būti šalia, palaikyti arba pasidžiaugti kartu.

Živilė

Dula

Bendraujant su žmonėmis mano pagrindinis moto – būk kaip žvakė, sudek pati, bet atiduok šviesą  kitiems. Živile

Virginija

Dula

Tikiu, kad kiekvienas vaikas ateina tada, kada reikia jam ateiti. Krizę patiriančiai moteriai labai reikia palaikymo ir šilumos, laukimosi laikas kupinas pokyčių tiek emocine tiek fiziologine prasme. Noriu, kad moterys turėtų žmogų šalia, kuris jas lydės nėštumo ir gimdymo metu, todėl dovanoju savo kaip dulos pagalbą.

Violeta

Gydytoja akušerė ginekologė

Dirbu Kauno Krikščioniškuose gimdymo namuose, kur bendru kolektyvo sutarimu nuo 1994 metų neatliekame nėštumo nutraukimų. Mes giname gyvybę, taip pat ir dar negimusią. Gimus vaikeliui sunkiai besiverčiančioje šeimoje, stengiamės moterims padėti emociškai, psichologiškai ir šiek tiek materialiai. Džiaugiuosi kad dirbu tokiame kolektyve ir savanoriauju Krizinio nėštumo centre.

Giedrė

Psichologė

Naujos gyvybės užsimezgimas moteris paliečia labai giliai. Tačiau ne visada džiaugsmingai. Kartais pastojimas sukelia tikrą chaosą širdyse ir protuose. Kartais skauda po dar negimusio vaikelio netekties. Moteris neturi likti su savo išgyvenimais viena. Neturi tvarkytis su tuo viena. Esu čia tam, kad būčiau šalia, įsiklausyčiau, išgirsčiau. Kad padrąsinčiau ir padėčiau atrasti savo stiprybes ir išmintį.

Jurgita

Psichologė

Vaikai labai brangi dovana ir juos labai myliu, todėl ši tema ypač domina. Be to man daug kas padėjo gyvenime, tai ir aš pati kažkaip noriu prisidėti prie kitų gerbūvio ir pagelbėti tuo, kuo galiu.

Ineta

Dula

Visada turėjau norą padėti. Ir tai darau. Buvimas šalia besilaukiančios moters neleidžia padėti truputį, tada kai galėsiu, ne… Turi padėti tada, kada reikia jai, mamai. Ir čia atsiveria savanorystės pilnatvė, tu pirmiausia pasižadi sau ir tada lauki kada pakvies. Kiekvienoje kelionėje su besilaukiančia mama keliauja visa mano šeima, vyras, kuris perima mano darbus, vaikai, kurie tą dieną turi išgyventi be mamos. Tada ta moteris tampa mūsų šeimos dalimi, kol atkeliauja kita… Taip ir sukasi mūsų savanorystės ratas.

Jolita

Savanorė

Viena laiminga Mama pagimdys laimingą kūdikį ir pavers pasaulį gražesniu. Įkvėps pasitikėjimą žmonėmis kitų nuskriaustų ar pavargusių moterų širdyse. Tai skatina mūsų bendrystę ir pagalba išlygina socialinius skirtumus. Aš labai tikiu šiuo projektu.

Vilma

Savanorė

Žinau kaip sunku būna apsispręsti.

Daiva

Savanorė

Asta

Dula

Prisiminus save dvidešimtmetę, man sunku patikėti, kad dabar esu keturių vaikų mama, lydinti kitas moteris gimties, motinystės keliu. Tuomet į mano spalvotą pasaulį tilpo daug kas, bet tik ne lėliukai. Kartais sapnuodavau, kad laukiuosi, pabudusi lengviau atsikvėpdavau. Bet vieną dieną tas slogutis virto realybe, nėštumo testas pakirto kojas, spalvotas pasaulis, rodės, negrįžtamai sugriuvo.  O paskui gavau tiek iš gyvenimo, sutikau tokių žmonių, įgijau tokios patirties, kad dabar tiesiog nuodėmė būtų nesidalinti tuo su kitais. Todėl ir “dulauju”, todėl ir esu Krizinio nėštumo centre, kad pabūčiau prie pasimetusios moters, sutrikusios šeimos, kol jie praeis pro gimties vartus ir pasaulis nusidažys šviesesnėmis spalvomis

Konsultuoja šie specialistai:

Socialinės darbuotojos:

 

– Zita Tomilinienė
– Rūta Trumpickienė

 

Psichologės:

 

– Rūta Julija Klovaitė
– Dr. Giedrė Širvinskienė
– Virgilija Lizdenienė
– Lina Kriščiūnienė
– Audra Bardauskienė
– Edita Tikniūtė-Mikalauskienė
– Raimonda Skerytė-Naginskienė
– Ramūnas Jukna
– Rasa Aukštinaitytė
– Vaida Platkevičiūtė
– Honorata Jašinskienė
– Tatjana Vilimė
– Jurgita Babarskienė
– Kristina Šironienė

– Lina Jurėnienė

-Rūta Zubinienė

-Kristina Ušackienė

 

 

Psichiatrai: 

 

– Rima Juknaitė

 

Ginekologai, akušeriai:

 

– Virgilijus Rudzinskas (akušeris ginekologas)
– Ričardas Daunoravičius (akušeris ginekologas)
– Justina Kačerauskienė (akušerė ginekologė)
– Violeta Mačiulaitienė (akušerė ginekologė)
– Michail Tarchovskij (akušeris ginekologas)
– Asta Damkuvienė (akušerė ginekologė)
– Alina Bažanovienė (akušerė)
– Inga Drūteikienė (akušerė)
– Ieva Girdvainienė (akušerė)

 

Teisininkai:

 

– Edita Bumblienė (advokatė)

– Jurgita Mikučionienė (advokatė)

– Laura Ūselė (teisininkė)

– Dr. Violeta Vasiliauskienė (teisininkė)

– Justė Totkevičė (teisininkė)

– Ofelija Gontarskytė (teisininkė)

-Martyna Zaveckienė (teisininkė)

-Milda Vengeliauskaitė (advokatė)

 

Genetikas: 

 

– Prof. Dr. Danielius Serapinas (gydytojas genetikas)

 

Neonatologė: 

 

– Dr. Eglė Markūnienė

 

Dulos:

 

– Jūratė Gritėnienė

– Aurelija Savickienė

-Živilė Valančiauskienė

-Indrė Klimkaitė

-Ineta Zajankauskienė

-Asta Žūkaitė

-Jurga Mozūrienė

-Ina Venslovienė

-Loreta Misiura

-Aušra Saveraitė

-Dalia Smirnovienė

-Virginija Šironė

– Ieva Marozienė

 

Konsultacijoms registruojame šiais tel.: +370 603 57912

arba el. p. pagalba@neplanuotasnestumas.lt