Renginiai

Bėk ne dėl savęs, bėk dėl kitų!

 

Šiais metais„Danske Bank Vilniaus maratonas“ , vyksiantis rugsėjo 12-13 d. kviečia bėgti ne šiaip sau. Tapk „Danske Bank Vilniaus maratono“ ambasadoriumi ir bėk už tuos, kuriems sunku, už tuos, kuriems reikia pagalbos.

 

Būdamas ambasadoriumi nusibrėžk savo tikslą – kam būtent Tu norėtum suteikti pagalbą. Rinkis vieną iš Aukok.lt esančių projektų, nusibrėžk sumą, kurią sieksi surinkti, ir paskirk savo kilometrus kilniam tikslui!

 

“Krizinio nėštumo centro” projektą “Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai” taip pat galite rasti tarp visų projektų, kuriems gali būti skiriamos lėšos. Būsime labai dėkingos, jei pasirinksite jį.

 

Daugiau informacijos.

 

Jeigu nori tapti vienu iš „Danske Bank Vilniaus maratono“ ambasadorių:

 1. Pasirink savo bėgimo distanciją ir registruokis dalyvauti „Danske Bank Vilniaus maratone“.
 2. Registruokisltportale ir tapk ambasadoriumi.
 3. Pasirink socialinį projektą, kuriam norėtum padėti rinkti lėšas, ir numatyk tikslą, kurio sieksi.
 4. Būk atpažįstamas tarp „Danske Bank Vilniaus maratono“ambasadorių – į savo kampanijos langą įsikelk savo pasirinktą arba vieną iš šių akcijos paveikslėlių:
  1 variantas
  2 variantas
  3 variantas
  4 variantas
  Norėdamas parsisiųsti paveikslėlį, spausk dešinį pelės klavišą ant paveikslėlio ir spausk „Save as“/„Išsaugoti paveikslėlį kaip“.
 5. Dalinkis savo žinute su draugais, kolegomis ir bendraminčiais Facebookar kitais būdais ir papasakok, kodėl verta palaikyti Tavo tikslą aukojant. Nepamiršk pažymėti @vilniusmarathon, #vilniausmaratonas2020, #vilniusmarathon!
 6. Sek, kiek žmonių jau prisidėjo prie Tavo iniciatyvos ir sužinok, kokia suma jau paaukota.
 7. Bėk „Danske Bank Vilniaus maratone“ rugsėjo 12-13 d. aukštai pakelta galva bei žinodamas, kad šiemet Tavo nubėgti kilometrai turi dar didesnę prasmę!

Išdrįsk būti tėčiu!

Išdrįsk būti tėčiu!

Kampanijos tikslas – drąsinti Lietuvos vyrus tapti tėvais ir palaikyti jų kūdikių besilaukiančias moteris.

 

Vyro reakcija į moters praneštą žinią apie nėštumą, dažnai nulemia jos emocinę būseną bei tolimesnius veiksmus – gimdyti ar negimdyti. Manome, jog svarbu visuomenei kalbėti ir rodyti kuo daugiau pavyzdžių, kad tėvystė atneša prasmę ir džiaugsmą ne tik mamoms, bet ir tėčiams.

Vyrui tapimas tėvu asocijuojasi su didele atsakomybe. Neretai jis bijo priimti žinią apie naujai pradėtą gyvybę, kuri jam dažnai reiškia įsipareigojimą,  nesibaigiančias išlaidas, bet ne džiaugsmą ar pasiekimą. Kartais vyras net spaudžia savo moterį nutraukti nėštumą. Tačiau tapę tėvais, laikydami rankose savo kūdikį, jie dažnai išgyvena didelį stebuklą ir džiaugsmą. Tuomet jie nori gyvenime dar daugiau  nuveikti, kad jų vaikas galėtų didžiuotis savo tėvu. Jiems vaikas atrodo kaip prasmingiausia investicija ir didžiausias jų pasiekimas.